Vážený zákazník, práve prebieha prednostný predaj pre držiteľov prístupového hesla. Nákup bez hesla bude umožnený od %ValidDate%. Po tomto čase budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti.
práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami. Ste
v poradí, hneď ako na Vás príde rad, budete automaticky presmerovaný do hľadiska. Po opustení stránky alebo obnovení stránky Vás systém zaradí na koniec poradia čakajúcich zákazníkov.
Ďakujeme! Váš Ticketportal.
Nastavenie strážneho psa
Strážny pes je služba, ktorá Vám postráži uvoľnené miesta a vytvorí Vám rezerváciu na základe Vašej požiadavky i vo vašej neprítomnosti a zašle Vám mail s rezerváciou a s pokynom ako dokončiť nákup.
Orientačný plán hľadiska
Mapa hlediště je pouze orientační. Na této mapce si nelze vybrat místo. Podívejte se, kde byste chtěli sedět a pokračujte níže.
Folklórny súbor Gymnik vznikol v roku 1964 na podnet odbornej asistentky pani Hedy Šimonekovej pri Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. Názov „GYMNIK“ je odvodený z termínov gymnopédia (grécky bojový tanec), gymnos (cvičiť nahý), gymnikológia (náuka o telesných cvičeniach).
Súbor dlhodobo patrí medzi najlepšie akademické folklórne súbory na Slovensku. Za roky svojej existencie sa v ňom vystriedalo viac ako 700 členov. Gymnik sa publiku predstavil na stovkách vystúpení doma i v zahraničí. Špecifikum súboru vyplýva z tradície prirodzených daností poslucháčov FTVŠ – šikovnosti, obratnosti, pohybovej zdatnosti, ale aj hravosti a humoru. V repertoári súboru sú tance a tanečné bloky z mnohých regiónov Slovenska. Nesú rukopis choreografa Jána Blaha, ale aj Juraja Hamara, Petra Mezeia a iných choreografov mladšej generácie. Choreografie sa vyznačujú návratom k pôvodným zdrojom ľudového umenia so snahou o minimálnu štylizáciu.
V súčasnosti má súbor 50 členov, zväčša poslucháčov fakúlt Univerzity Komenského v Bratislave a bratislavských stredných škôl. Riaditeľom súboru je Štefan Gerhát.
Detský folklórny súbor LÚČKA bol založený v roku 1985 v bratislavskej Petržalke. Odvtedy vychoval vyše 500 detí, ktoré sa neskôr presadili aj vo vysokoškolských a profesionálnych folklórnych súboroch.
Cieľom súboru a jeho poslaním je zachovávať duchovné bohatstvo a tradície slovenského ľudu.
Nacvičuje tu počas roka 100 chlapcov a dievčat vo veku od 5 do 17 rokov. Nácviky majú dva až tri krát do týždňa. Súbor má naštudovaný celovečerný program pozostávajúci z piesní a tancov z oblasti Liptova, Záhoria, Horehronia a Terchovej. Počas svojej existencie súbor absolvoval už viac ako 600 vystúpení doma i v zahraničí. Z tých najzaujímavejších môžeme spomenúť účinkovanie súboru na folklórnych festivaloch vo Východnej, na Myjave, v Prešove a iných.
Súbor vystupoval v televíziách, na akciách organizovaných Ministerstvom kultúry SR, na benefičných koncertoch a na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach v Bratislave i mimo nej. Deti úspešne reprezentovali slovenský folklór na medzinárodných folklórnych festivaloch a iných kultúrnych podujatiach aj v zahraničí, a to v Maďarsku, Turecku, Francúzsku, Dánsku, Nemecku, Egypte, Rakúsku, srbskej Vojvodine, Chorvátsku, Izraeli, Česku, Poľsku, Bulharsku.
Z mnohých regiónov Slovenska sme sa zamerali hlavne na oblasť Liptova, Záhoria, Horehronia a Terchovej. Tanečnou formou sa snažíme spracovať a zachovať pre ďalšie generácie piesne, tance a ľudové zvyky z týchto regiónov. Zároveň sa však súbor stará o voľný čas, kultúrne vyžitie a do určitej miery aj o výchovu aspoň malej skupiny bratislavských detí.
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek
Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.
Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.